AR

Beatriz Ferryera [AR]

Lucio Capece [AR]

Sol Rezza [AR]

AT

Alberto de Campo [AT]

Andreas L. Hofbauer [AT]

Electric Indigo [AT]

Elisabeth Schimana [AT]

Florian Hecker [AT]

Heimo Lattner [AT]

Innode [AT]

Kurt Hentschläger [AT]

Lex Lugner [AT]

Sam Auinger [AT]

Stefan Fraunberger [AT]

Stefan Weinzierl [AT]

tamtam (Sam Auinger / Hannes Strobl) [AT]

Thomas Wagensommerer [AT]

Tina Frank [AT]

Werner Dafeldecker [AT]

AU/DE

Christine Kakaire [AU/DE]

Mark Smith [AU/DE]

Phoebe Kiddo [AU/DE]

AU

Justice Yeldham [AU]

Lawrence English [AU]

Lucas Abela [AU]

Material Object [AU]

Robin Fox [AU]

BE/DE

Luz Diaz [BE/DE]

BE/IT

Lumisokea [BE/IT]

BE/NL

Anne Wellmer & Julia Eckhardt [BE/NL]

BE/UK

nkisi [BE/UK]

BE

Dieter Vandoren [BE]

Front de Cadeaux [BE]

Godfried-Willem Raes [BE]

Sky H1 [BE]

BR/DE

Negroma [BR/DE]

Pedro Oliveira [BR/DE]

BR/US

Vanessa Ramos-Velasquez [BR/US]

BY/NL

Evelina Domnitch [BY/NL]

CA/DE

Jesse Osborne-Lanthier [CA/DE]

CA/QC

Chris Salter [CA/QC]

Ian Hattwick [CA/QC]

Pierre Alexandre Tremblay [CA/QC]

Valérie Lamontagne [CA/QC]

CA

Darsha Hewitt [CA]

d’Eon [CA]

Egyptrixx [CA]

Julia Kent [CA]

Lydia Ainsworth [CA]

Marie Davidson [CA]

Night Lovell [CA]

Sam Shalabi [CA]

Solar Year [CA]

Tanya Tagaq [CA]

Tommy Genesis [CA]

CH/CA

Jamie Allen [CH/CA]

CH/JP

Shintaro Miyazaki [CH/JP]

CH

Aïsha Devi [CH]

Christoph Fringeli [CH]

Samuel Rohrer [CH]

Theresa Beyer [CH]

Thomas Burkhalter [CH]

Urs Hofer [CH]

Zimoun [CH]

CM

Bonaventure Soh Bejeng Ndikung [CM]

CN/DE

Pan Daijing [CN/DE]

CN

Beio [CN]

Tianzhuo Chen [CN]

CO/DE

Lucrecia Dalt [CO/DE]

CZ

Lucia Udvardyová [CZ]

DE/BR

Black Manual [DE/BR]

DE/FI

AGF:poemproducer [DE/FI]

DE/NG

Moritz von Oswald Trio with Tony Allen [DE/NG]

DE/NL/NO

The Pitch [DE/NL/NO]

DE/NL

Anne Wellmer [DE/NL]

DE/NO

Easter [DE/NO]

Ina Pillat [DE/NO]

Pantha du Prince & The Bell Laboratory [DE/NO]

DE/UK

KerriOake [DE/UK]

SpatzHabibi [DE/UK]

DE/US

M.E.S.H. [DE/US]

Network Awesome [DE/US]

Pierce Warnecke [DE/US]

DE

A Cell of One [DE]

Albrecht Wassersleben [DE]

Alec Empire [DE]

Alexander Dorn [DE]

Alexander Pehlemann [DE]

Alexandra Droener [DE]

Alienata [DE]

Alis [DE]

Anita Ackermann [DE]

Anja Schwarz [DE]

Anke Eckardt [DE]

Ateq [DE]

AtomTM [DE]

Beneath [DE]

Benjamin Weiss [DE]

Berlin Voguing Out [DE]

Boris Hegenbart [DE]

Byrke Lou [DE]

Carolin Brandl [DE]

Carsten Nicolai [DE]

Carsten Seiffarth [DE]

Carsten Stabenow [DE]

Christoph Gurk [DE]

Christopher Bauder [DE]

Claus Löser [DE]

curatingyoutube.net [DE]

Dahlia Borsche [DE]

Daniel Tyradellis [DE]

David Dworsky & Victor Köhler [DE]

Delfonic [DE]

Diamond Version [DE]

Dominik Spritzendorfer [DE]

Doppeldenk [DE]

Doris Akrap [DE]

Ellen Blumenstein [DE]

Ena Lind [DE]

Ensemble L’Art pour L’Art [DE]

Ernstalbrecht Stiebler [DE]

Errorsmith [DE]

Felix Denk [DE]

Felix K [DE]

Felix Kubin [DE]

Fender Schrade [DE]

Florian Grote [DE]

Florian Sievers [DE]

Frank Bretschneider [DE]

Franz Bargmann [DE]

Franz Thiem [DE]

Full Nelson [DE]

Gajek [DE]

gamut inc. [DE]

Gebrüder Teichmann [DE]

Georg Klein [DE]

Gerhard Steinke [DE]

Gofi [DE]

Golo Föllmer [DE]

Gösta Wellmer [DE]

Gottfried Michael Koenig [DE]

Graw Böckler [DE]

Grebenstein [DE]

Günter Schickert [DE]

Half Girl / Half Sick [DE]

hands on sound [DE]

Hanno Leichtmann [DE]

Heart Chamber Orchestra [DE]

Heavylistening [DE]

Helena Hauff [DE]

Hengameh Yaghoobifarah [DE]

Hypnobeat [DE]

Igor Botur [DE]

In That Weird Part [DE]

J.Cloud [DE]

Jackie [DE]

Jan St. Werner [DE]

Jan-Paul Anders [DE]

Joanie Lemercier [DE]

Johannes Schroth [DE]

Johnnie Stieler [DE]

Jörg Franzmann [DE]

Julia Gerlach [DE]

Karl Kliem [DE]

Kassem Mosse [DE]

Katrin Rönicke [DE]

Kepler [DE]

Kontakt der Jünglinge [DE]

Lars-Christian Koch [DE]

LCavaliero [DE]

Lena Willikens [DE]

Linnéa [DE]

Luc Döbereiner [DE]

Manfred Schneider [DE]

Marc Behrens [DE]

Marcel Dettmann [DE]

Marcel Weber & Lucy Benson (MFO) [DE]

Marcus Gammel [DE]

Marcus Schmickler [DE]

Marius Reisser [DE]

Martin Backes [DE]

Martin Sulzer [DE]

Martin Treml [DE]

Mats Küssner [DE]

Matthias Fritsch [DE]

Max Dax [DE]

Mechatok [DE]

MFO [DE]

Mic Oala [DE]

Minoto [DE]

Mirjam Sögner [DE]

mobilegirl [DE]

Monolake [DE]

Mouse On Mars [DE]

Mørbeck [DE]

Natalie Gravenor [DE]

NGHT DRPS [DE]

Nicola Müllerschön [DE]

Nik Nowak [DE]

Noah Sow [DE]

OAKE [DE]

Olaf Bender [DE]

Olaf Karnik [DE]

Oliver Potratz [DE]

Opium Hum [DE]

Ornament & Verbrechen [DE]

Ostblokkk [DE]

Palms Trax [DE]

Pamela Owusu-Brenyah [DE]

Peggy Gou [DE]

Pole [DE]

Porter Ricks [DE]

Pulse Lab [DE]

Rashad Becker [DE]

Recondite [DE]

reliq [DE]

Resom [DE]

Reznik [DE]

Ricarda Kopal [DE]

Robert Henke [DE]

Roosevelt [DE]

Rødhåd [DE]

Sabine Hentzsch [DE]

Sammy Dee [DE]

Samuel Kerridge [DE]

Sarah Farina [DE]

Science Fiction Children [DE]

Sebastian Klotz [DE]

Shed [DE]

Soundstudio [DE]

Sun Worship [DE]

Susanne Binas-Preisendörfer [DE]

Susanne Kirchmayr [DE]

Thomas Spier [DE]

Ticklish [DE]

Tim Tetzner [DE]

Tom Lamberty [DE]

Tuan:Anh [DE]

Ulrich Gutmair [DE]

Uta [DE]

Wolfgang Ernst [DE]

Zip [DE]

Ziúr [DE]

DK/DE

Courtesy [DK/DE]

Why Be [DK/DE]

DK

Iceage [DK]

SØS Gunver Ryberg [DK]

EE

Raul Keller [EE]

EG

Angie Balata [EG]

E.E.K. feat Islam Chipsy [EG]

Maurice Louca [EG]

ES/DE

Ana Nieves Moya [ES/DE]

ES

Cande Sánchez Olmos [ES]

Enrique Tomás [ES]

Esplendor Geométrico [ES]

EVOL [ES]

ET

Mikael Seifu [ET]

FI/DE

Renaissance Man [FI/DE]

FI/DK

Liima (Tatu Rönkkö & Efterklang) [FI/DK]

FI/UK

Jonna Vuoskoski [FI/UK]

FI

Aleksi Perälä [FI]

Eino Ruutsalo [FI]

Erkki Kurenniemi [FI]

Jari Suominen [FI]

Jussi Parikka [FI]

Mika Taanila [FI]

Mika Vainio [FI]

Mikko Ojanen [FI]

Tommi Keränen [FI]

FR/DE

rRoxymore [FR/DE]

FR

Bader Motor [FR]

Bernard Parmegiani [FR]

Christian Vialard [FR]

Christian Zanési [FR]

Edgard Varèse [FR]

Extreme Precautions [FR]

Félix Blume [FR]

Ghédalia Tazartès [FR]

Iegor Reznikoff [FR]

Kassel Jaeger [FR]

Kiddy Smile [FR]

Kink Gong aka Laurent Jeanneau [FR]

Maelstrom [FR]

Nicolas Metall [FR]

Nicolas Moulin [FR]

Paul Devereux [FR]

Philippe Carson [FR]

Pierre Schaeffer [FR]

Ravi Shardja [FR]

Régis Renouard-Larivière [FR]

Sabrina (She's Drunk b2b LeFeu) [FR]

Teki Latex [FR]

Thomas Landrain [FR]

Vincent Moon [FR]

Vomir [FR]

GH

FOKN Bois [GH]

GR

Jar Moff [GR]

Vasilis Sarikis [GR]

HR/NL

Nora Turato [HR/NL]

HR

Marcell Mars [HR]

HU

András Nun [HU]

én aka Pal Tóth [HU]

Ernö Király [HU]

Gábor Lázár [HU]

Lower Order Ethics [HU]

ID

Senyawa [ID]

Wukir Suryadi [ID]

IE

Bernard Clarke [IE]

Jaime Jones [IE]

Karen Power [IE]

Wife [IE]

IL/DE

Autarkic [IL/DE]

Moscoman [IL/DE]

IL/LV

Lea Fabrikant [IL/LV]

IL/UK

Miss Red [IL/UK]

IL/US

Shaul Schwarz [IL/US]

IL

Meira Asher [IL]

INT

Amnesia Scanner [INT]

Batuk [INT]

Bill Kouligas [INT]

Born in Flamez [INT]

C-drík Fermont [INT]

Dwarfs of East Agouza [INT]

Elysia Crampton [INT]

Ensemble KNM [INT]

Gesloten Cirkel [INT]

Hevî [INT]

Hyperion Ensemble [INT]

Ketev [INT]

Lillevan [INT]

Luis-Manuel Garcia [INT]

Myrninerest [INT]

N.M.O [INT]

Shaddah Tuum [INT]

Soundwalk Collective [INT]

Sublime Frequencies [INT]

Tara Transitory aka One Man Nation [INT]

The Ways Things May Go [INT]

Theo Eshetu [INT]

Tzusing [INT]

UZ [INT]

Zinc and Copper Works [INT]

Π-Node [INT]

IN

Ashish Sankrityayan [IN]

IQ

Khyam Allami [IQ]

IR

9T Antiope [IR]

Arash Bolouri [IR]

Ārash Āzādi [IR]

Behrouz Pashaei [IR]

Siavash Amini [IR]

Sote [IR]

IS/DE

Steinunn Arnardottir [IS/DE]

IT/BE

Anna Raimondo [IT/BE]

IT/DE

Daniele De Santis [IT/DE]

Shapednoise [IT/DE]

IT/LB/US

Upperground Orchestra [IT/LB/US]

IT

Alessandro Bosetti [IT]

Alexander Robotnick [IT]

Hobocombo [IT]

Lorenzo Senni [IT]

Marco Donnarumma [IT]

Nan Kolè [IT]

Tommaso Cappellato [IT]

Valerio Tricoli [IT]

JM

Yo Van Lenz [JM]

JP/DE

Mari Matsutoya [JP/DE]

Shins-K [JP/DE]

Takuya Taniguchi [JP/DE]

JP

Atsuhiro Ito [JP]

DJ Sprinkles [JP]

group A [JP]

Kazuhisa Uchihashi [JP]

Keiji Haino [JP]

Nisennenmondai [JP]

Terre Thaemlitz [JP]

Yasunao Tone [JP]

KP

Radar Bird [KP]

KR

Nam June Paik [KR]

LB/CA

Jerusalem in my Heart [LB/CA]

LB/CH

Praed [LB/CH]

LB/DE

Leil Zahra [LB/DE]

Rabih Beaini [LB/DE]

Rima Najdi [LB/DE]

LB

Abdel Karim Shaar [LB]

Malek Andary [LB]

Mazen Kerbaj [LB]

Omar Rajeh [LB]

Sharif Sehnaoui [LB]

Ziad Nawfal [LB]

LT

DIISSC Orchestra [LT]

J.G. Biberkopf [LT]

LV

The First Latvians on Mars [LV]

MA

Alya Sebti [MA]

MK/UK

Marija Bozinovska Jones aka MBJ Wetware [MK/UK]

MX/CL

Paul Marmota [MX/CL]

MX/DE

Mario de Vega [MX/DE]

MX

( SIC ) [MX]

Alexander Bruck [MX]

Angelica Castelló [MX]

Ariel Guzik [MX]

Carlos Prieto Acevedo [MX]

Carlos Sandoval [MX]

Carmina Escobar [MX]

Guillermo Galindo [MX]

José Manuel Alcántara [MX]

Julian Bonequi [MX]

Leslie García [MX]

Liminar [MX]

Pedro Reyes [MX]

Roberto Morales Manzanares [MX]

Siete Catorce [MX]

Verónica Gerber Bicecci [MX]

Zutzut [MX]

NL/DE

Harm van den Dorpel [NL/DE]

Tarik Barri [NL/DE]

Thomas Ankersmit [NL/DE]

NL/IT

TeZ [NL/IT]

NL/US

Mark Bain [NL/US]

NL

Constant Dullaart [NL]

Dick Raaijmakers [NL]

DJ Luki and Kassen [NL]

Gert-Jan Prins [NL]

Henk Badings [NL]

Jaap Spek [NL]

Jan Boerman [NL]

Kees Tazelaar [NL]

Mariëtte Groot [NL]

Marije Baalman [NL]

Mariska de Groot [NL]

Martijn van Boven [NL]

Matthijs Munnik [NL]

Panagiotis Tomaras [NL]

Tom Dissevelt [NL]

Ton Bruynèl [NL]

Ton de Leeuw [NL]

Will Eisma [NL]

NO/AU

Native Instrument [NO/AU]

NO/DE

Boska [NO/DE]

Karima [NO/DE]

Stine Janvin Motland [NO/DE]

TCF [NO/DE]

NO/DK

Maria A.G. Witek [NO/DK]

NO

André Bratten [NO]

Biosphere [NO]

Bjørn Torske [NO]

Charlotte Bendiks [NO]

Chmmr [NO]

DiskJokke [NO]

DJ Sotofett [NO]

Jenny Hval & Susanna [NO]

Jenny Hval feat Skrap [NO]

Knut Wiggen [NO]

Nils Bech [NO]

Purpurrpurple [NO]

Slick Shoota [NO]

NZ/AU

Jem the Misfit [NZ/AU]

NZ

FIS [NZ]

Rob Thorne [NZ]

PL/CH

Konrad Smoleński [PL/CH]

PL

Agnieszka Dziubak [PL]

Bogusław Schaeffer [PL]

Daniel Muzyczuk [PL]

Ewa Justka [PL]

Gosia Płysa [PL]

Kucharczyk [PL]

Marcin Pietruszewski [PL]

Piotr Kurek [PL]

RSS B0ys [PL]

Stara Rzeka [PL]

Sylwia [PL]

T'ien Lai [PL]

We Will Fail [PL]

Wilhelm Bras [PL]

Zamilska [PL]

Zorka Wollny [PL]

Łukasz Szałankiewicz [PL]

PS/DE

Pharoah Chromium [PS/DE]

PS

Muqata'a [PS]

PT

DJ Marfox [PT]

Nidia Minaj [PT]

RO/DE

Borusiade [RO/DE]

RO

Ana-Maria Avram [RO]

Dragoş Rusu [RO]

Iancu Dumitrescu [RO]

Ion D [RO]

Rodion G.A. [RO]

RS

Lukatoyboy [RS]

Svetlana Maraš [RS]

RU/AT

COH + Tina Frank [RU/AT]

RU/IL/DE

Mary Ocher [RU/IL/DE]

RU/NL

Dmitry Gelfand [RU/NL]

RU

Alexander Miltsen [RU]

Alina Filippova [RU]

Andrey Smirnov [RU]

Buttechno [RU]

Dasha Rush [RU]

Ekaterina Degot [RU]

Elena Tikhonova [RU]

Evgenia Vorobyeva [RU]

HMOT [RU]

Konstantin Dudakov-Kashuro [RU]

Liubov Pchelkina [RU]

Low 808 [RU]

OMMA [RU]

Peter Aidu [RU]

Philipp Gorbachev & The Naked Man [RU]

SD/US

Alsarah [SD/US]

SE/DE

KABLAM [SE/DE]

Moon Wheel [SE/DE]

Olle Holmberg [SE/DE]

Sven-Åke Johansson [SE/DE]

SE/HU

Ákos Rózmann [SE/HU]

SE/NO

Sofia Jernberg [SE/NO]

SE

1991 [SE]

Åke Hodell [SE]

Carl Michael von Hausswolff [SE]

Klara Lewis [SE]

Mats Lindström [SE]

Olof Mathé [SE]

Peder Mannerfelt [SE]

Ralph Lundsten [SE]

Rune Lindblad [SE]

TM404 [SE]

Tom Ass [SE]

Toxe [SE]

Ulf Eriksson [SE]

Yung Lean & Sad Boys & Gravity Boys [SE]

SK

Ensemble Mi–65 [SK]

Milan Adamčiak [SK]

SN/DE

Mark Ernestus presents Jeri-Jeri [SN/DE]

TN/FR

Deena Abdelwahed [TN/FR]

TR/DE

Banu Çiçek Tülü [TR/DE]

İpek İpekçioğlu [TR/DE]

TR

Ah! Kosmos [TR]

Ali Demirel [TR]

Bariş Bilsener [TR]

Bariş K [TR]

Fearplay [TR]

İnsanlar [TR]

Sami Baha [TR]

UK/CA

Marcus Boon [UK/CA]

UK/DE

Annie Goh [UK/DE]

Gabi Sobliye [UK/DE]

Heatsick aka Steven Warwick [UK/DE]

Kat Young [UK/DE]

Kathy Alberici [UK/DE]

Kathy Alberici & Martha Jurksaitis [UK/DE]

Lore Lixenberg [UK/DE]

Love Cult [UK/DE]

Main [UK/DE]

Owen Roberts Ensemble [UK/DE]

UK/JP

Atau Tanaka [UK/JP]

UK

A Guy Called Gerald [UK]

Actress [UK]

Adam Harper [UK]

Alan Warburton [UK]

Alex Williams [UK]

Andrew Pickering [UK]

Andy Stott [UK]

Anika [UK]

Ayesha Hameed [UK]

Basic House [UK]

Beatrice Dillon [UK]

Ben Davis [UK]

Boddika [UK]

Call Super [UK]

Carl Schilde [UK]

Carter Tutti Void [UK]

Cavern of Anti-Matter [UK]

Concrete Fence [UK]

Conor Thomas [UK]

Cyclobe [UK]

Cyriak [UK]

Dan O'Hara [UK]

Dana Whabira [UK]

Danny L. Harle [UK]

Darren Johnston [UK]

Dean Blunt [UK]

DEBONAIR [UK]

Demdike Stare [UK]

Dinos Chapman [UK]

EAN [UK]

Electric Wizard [UK]

Eleni Ikoniadou [UK]

Emily Bick [UK]

Emily Hodge [UK]

Emptyset [UK]

Endgame [UK]

Evian Christ [UK]

Floating Points [UK]

Forest Swords [UK]

Gaika [UK]

Gazelle Twin [UK]

Genesis Breyer P-Orridge [UK]

Greco-Roman Soundystem [UK]

Grumbling Fur [UK]

Gum Takes Tooth [UK]

Imogen Heap & collaborators [UK]

James Holden [UK]

James Kennaway [UK]

Jennifer Lucy Allan [UK]

JK Flesh [UK]

Joe Goddard (Hot Chip) [UK]

Joel Krueger [UK]

John Connell [UK]

Karen Gwyer [UK]

Karl Smith [UK]

Kode9 [UK]

Kuedo [UK]

Lee Gamble [UK]

Logos [UK]

Luke Robert Mason [UK]

Luke Turner [UK]

Lxury [UK]

Marie Thompson [UK]

Mark Archer [UK]

Mark Fell [UK]

Mark Fisher [UK]

Mark Leckey [UK]

Mark O Pilkington [UK]

Moiré [UK]

Mr. Mitch [UK]

Mumdance [UK]

Nadia Rose [UK]

Necro Deathmort [UK]

Orphan Drift [UK]

patten [UK]

Paul Prudence [UK]

People Like Us [UK]

Powell [UK]

Rachel Armstrong [UK]

Rupert Smyth [UK]

Rupert Till [UK]

Russell Haswell [UK]

Sadie Plant [UK]

Sam Barker [UK]

Sarah Miles [UK]

Semay Wu [UK]

Sensate Focus [UK]

Shackleton [UK]

Sherwood & Pinch [UK]

Simian Mobile Disco [UK]

Skream feat. Sgt Pokes [UK]

Soda Plains [UK]

SOPHIE [UK]

Tara Rodgers [UK]

The Bug [UK]

Theo Burt / The Automatics Group [UK]

Tim Exile [UK]

Tony Marcus [UK]

Totally Enormous Extinct Dinosaurs [UK]

TR\\ER (Truss & Tessela) [UK]

Visionist [UK]

Volte-Face [UK]

Yally aka Raime [UK]

Zan Lyons [UK]

US/AT

KTL [US/AT]

US/CA

Matthew Biederman [US/CA]

US/DE

Derek Holzer [US/DE]

Diana Arce [US/DE]

Elissa Stolman [US/DE]

Ganzfeld [US/DE]

Lady Starlight [US/DE]

Laurel Halo [US/DE]

Ligia Lewis [US/DE]

Lisa Blanning [US/DE]

Liz Allbee [US/DE]

Lotic [US/DE]

Peter Kirn [US/DE]

Simonne Jones [US/DE]

Sky Deep [US/DE]

TUUM [US/DE]

US/FR

Stephen O'Malley [US/FR]

US/IT

Set Mosaic [US/IT]

US/UK

Jason Rentfrow [US/UK]

madison moore [US/UK]

US

18+ [US]

Aaron Dilloway [US]

Anna Homler [US]

Ben Coonley [US]

BlackBlackGold [US]

Brandon LaBelle [US]

Charlemagne Palestine [US]

Charles Cohen [US]

Chino Amobi [US]

Chris Madak (Bee Mask) [US]

Christopher Kirkley [US]

Claire Tolan [US]

Craig Leon [US]

Dennis DeSantis [US]

Dis Fig [US]

DJ Lady Lane [US]

DJ Stingray [US]

Dylan Carlson [US]

Easton West [US]

Eli Keszler [US]

Embaci [US]

Ex Eye [US]

Fatima al Qadiri [US]

Frederik Rzewski [US]

Gatekeeper [US]

Hazel Hill McCarthy III [US]

Holly Herndon [US]

Honey Dijon [US]

Ione [US]

James Ferraro [US]

Jim O’Rourke [US]

Jlin [US]

Keith Fullerton Whitman [US]

Kelly Snook [US]

Kenneth Goldsmith [US]

King Britt [US]

Lando Kal [US]

LaTurbo Avedon [US]

Lauren Goshinski [US]

Le1f [US]

Lenora Thornton [US]

Lichens [US]

LSDXOXO [US]

Lucky Dragons [US]

Machinedrum [US]

Mat Dryhurst [US]

Matmos [US]

Metasplice [US]

MikeQ [US]

Moor Mother [US]

Mykki Blanco [US]

Nan Goldin [US]

Nora Khan [US]

OG Maco [US]

Oneirogen [US]

Outer Space [US]

Pauline Oliveros [US]

Pete Swanson [US]

Pharmakon [US]

Phill Niblock [US]

Prostitutes [US]

Rabit [US]

Rhys Chatham [US]

Rose Kallal [US]

Sam Hart [US]

Sasha Go Hard [US]

Suicideyear [US]

Sunn O))) [US]

Tabor Robak [US]

Thug Entrancer [US]

Traxman [US]

Tyler Hubby [US]

Umfang [US]

Veronica Vasicka [US]

Virgil Abloh [US]

Wendy Hsu [US]

Will Lynch [US]

Xiu Xiu + Eugene S. Robinson: Sal Mineo [US]

xorzyzt [US]

VE/DE

Aérea Negrot [VE/DE]

Hyperaktivist [VE/DE]

ZA

Angel-Ho [ZA]

Chris Saunders [ZA]

DJ Lakhe [ZA]